Wolontariusze poszukiwani!

wolontariusze

Integracyjne Inkluzyjne Przedszkole „Parkowe Skrzaty” w Skawinie oraz Fundacja Inkluzja, zajmująca się szeroko pojętą pomocą dzieciom z niepełnosprawnością intelektualną, serdecznie zapraszają do współpracy wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć nasze działania w ramach wolontariatu.

Jesteśmy zainteresowani każdą formą pomocy, od wsparcia w trakcie prowadzonych zajęć, przez przygotowywanie materiałów plastycznych, po pomoc w przygotowywaniu imprez dla naszych podopiecznych. Długość i dzienny przedział czasowy jest zależny od chęci i indywidualnych możliwości wolontariuszy. Szczególnie mile widziane są osoby mające dobry kontakt z dziećmi, uśmiechnięte i otwarte, z uzdolnieniami plastycznymi. Wymagany jest stan zdrowia pozwalający na pracę z dziećmi.

Dla każdego wolontariusza na zakończenie współpracy na życzenie zostanie wystawione zaświadczenie i referencje. Największym wynagrodzeniem jednak będzie uśmiech dzieci.

Umożliwiamy też odbycie praktyk studenckich.

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV wraz z krótką informacją o sobie i dyspozycyjnością na adres mailowy: zespoldowna@onet.pl

Serdecznie zapraszamy!