Impreza sprawnościowa pt. „Ja i pies” w ramach projektu Skawina PROaktywna

W dn. 30 maja w Skawińskim Parku odbył się Piknik pt ” Ja i pies” w ramach projektu Skawina PROaktywna, współfinansowanego ze środków Budżetu Gminy Skawina. Podczas imprezy dzieci miały okazję do przejścia toru przeszkód z psem i terapeutą. Każdy uczestnik otrzymał dyplom w nagrodę za podjęty wysiłek. Byli z nami rodzice, wolontariusze i goście.

Chcielibyśmy zaprezentować i podziękować Wszystkim ludziom dobrej Woli, którzy bardzo pomogli nam w realizacji imprezy pt „Ja i pies” podczas tegorocznych Dni Skawiny. Bez ich udziału to zadanie byłoby niemożliwe. Podziękowania kierujemy do naszych Sponsorów:
Cukierni Zając (http://www.cukierniazajac.com.pl/) oraz
Zakładu Cukierniczego Suchan M.J. (http://skawina.cylex.pl/…/suchan-m-j–pracownia-cukiernicza…) ze Skawiny – za ofiarowanie poczęstunku dla uczestników.

Dziękujemy Pani Zuli Przybylińskiej ze szkoły Qumam- pozytywne szkolenie psów (http://qumam.com/), Panu Radosławowi Strojkowi z firmy Sport-dog (https://www.facebook.com/sportdog.eu?ref=hl) i
Pani Annie Gaweł za udział w pikniku ze swoimi Pupilami.

Dziękujemy też naszej wolontariuszce Kasi Wiertel oraz Centrum Kultury i Sportu w Skawinie (http://www.ckis.pl/ ) za nieocenione wsparcie oraz wszystkim uczestnikom naszej imprezy -Rodzicom i Dzieciom, które dzielnie przystępowały do toru przeszkód z Psem. Długo będziemy wspominać świetną zabawę w Skawińskim Parku!

Projekt współfinansowany ze środków Budżetu Gminy Skawina.